Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 18.10.2021 10:26

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми та проводяться різноманітні акції. В рамках проведення інформаційної кампанії до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми спеціалістами відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради Гордійчук І.В і Панько О.С. організовано соціально-профілактичну акцію «Як не стати жертвою торгівлі людьми». У ході акції серед перехожих було розповсюджено інформаційні буклети: «Знай. Розумій. Дій», «Кожен має право на допомогу», «Як уникнути пастки», «Безпечне працевлаштування за кордоном».

Акцію було проведено з метою попередження торгівлі людьми та підвищення обізнаності громадян щодо безпечної міграції.