Субсидія за вирощування гречки

Дата: 22.10.2021 13:20

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 №886  «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь» департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації приймає документи на надання субсидій за один гектар оброблювальних угідь на яких вирощувалась гречка.

Субсидія надається сільськогосподарським товаровиробникам – юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам-підприємцям на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік у розрахунку на один гектар оброблювальних угідь на яких вирощувалась гречка в розмірі до 5000 гривень, але не більше ніж на 300 гектарів оброблювальних угідь одним утримувачем.

Граничний строк подання документів – 15 листопада поточного року.

Телефони для довідок: сл. тел. (0342) 55-22-09,  55-19-07 моб. тел. 0506702284;

Форми для отримання субсидії