Проведено нараду з соціальними робітниками

Дата: 27.10.2021 10:22

26 жовтня 2021 року під керівництвом начальника відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради Романа Чорнописького  відбулася нарада з соціальними робітниками сектору соціальних послуг відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради. У нараді взяли участь: завідувач сектору соціальних послуг Гордійчук І.В., фахівець соціальної роботи Панько О.С та 13 соціальних робітників, які забезпечують надання послуги «Догляд вдома» на території громади.  У ході наради було розглянуто питання про стан вакцинації від гострої респіраторної хвороби  COVID-19 соціальних робітників та осіб, які перебувають на обслуговуванні сектору соціальних послуг, про права та функціональні обов’язки соціальних робітників, вимоги до ведення документації та терміни подачі звітності, проблемні питання в роботі та шляхи їх вирішення тощо.

Учасникам наради було наголошено на необхідності:

- постійного вжиття дієвих заходів щодо поліпшення рівня обслуговування одиноких непрацездатних громадян;

- забезпечення додержання державних гарантій у сфері надання соціальних послуг;

- проведення роботи з виявлення осіб, які  потребують соціального обслуговування, для забезпечення їх соціальними послугами.