Щирі співчуття

Дата: 29.10.2021 10:08

Селищний голова, депутати, виконавчий комітет, апарат селищної ради, керівники бюджетних установ Заболотівської територіальної громади висловлюють щирі співчуття  колегам, начальнику фінансового відділу Печенюку Ігорю Зіновійовичу та головному спеціалісту відділу економічного розвитку, житлово-комунального та дорожнього господарства Печенюк Ользі Василівні,  з приводу смерті найріднішої людини - Матері.      До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею назавжди йде частинка нас. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас, проте світлі спогади про людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши по собі плоди своїх добрих справ, завжди будуть сильнішими за смерть.

Щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил перенести біль втрати, а душу покійної Олександри Дмитрівни прийняти в Царство небесне. Хай земля їй буде пухом. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Нехай світла пам’ять про Маму назавжди залишиться у Вашому серці.