Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Дата: 04.11.2021 09:00

Галузь, у якій ви працюєте, посідає важливе місце в економіці України, сприяє розвитку усіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях. Успішна робота залізничного транспорту залежить, в першу чергу, від сумлінної роботи його працівників. Сьогодні на залізниці працюють фахівці найвищої кваліфікації справжні професіонали, які добре знають і люблять свою справу. Вони по праву можуть пишатися славетними сторінками історії галузі, її досягненнями та успіхами.

Особливої подяки заслуговують ветерани залізниці. Нехай їх відданість справі буде справжнім прикладом для наслідування. Нехай у цей святковий день ваші серця наповнюються почуттям великої гордості за свою працю на благо залізниць і українського народу.

Бажаю Вам міцного здоров’я і добробуту, миру і щастя, оптимізму і злагоди, нових професійних здобутків. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло!

Заболотівський селищний голова                       Петро МАЛІБОРСЬКИЙ