Співчуваємо, сумуємо, пам'ятаємо.

Дата: 07.11.2021 09:47

В це неможливо повірити й це неможливо усвідомити. Але сталося непоправне, обірвалося життя  хорошої, чуйної людини, голови організації профспілки працівників державних установ - СЕВЕРИН Стефанії Михайлівни.

Селищний голова Петро Маліборський, депутатський корпус, виконавчий комітет Заболотівської селищної ради висловлюють щирі співчуття родині померлої, близьким та друзям.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Сумуємо та співчуваємо. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе. Вічна і світла пам’ять!