ДЕНЬ СОЦІАЛЬНОГО ПРАЦІВНИКА - СВЯТО ТИХ, ХТО ВІДДАНО І НЕВТОМНО ПРАЦЮЄ НА БЛАГО ЛЮДЕЙ

Дата: 07.11.2021 08:00

5 листопада 2021 року на передодні  відзначення Дня працівників соціальної сфери, Заболотівський селищний голова Петро Маліборський привітав з професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

За самовіддану  працю, сумлінне виконання посадових обов’язків, чуйність та розуміння людських проблем, та з нагоди професійного свята - Дня працівника соціальної сфери селищний голова вручив грамоти та подяки працівникам відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради та працівникам обласного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Лелеченя».