Футбольний клуб "Темп" Заболотів – переможець першого кола обласної першості

 • 492

Фото без описуІсторія відродження заболотівського "Темпу" розпочалась у серпні 2021 року, коли відомий на теренах області футболіст Ярослав Гнатюк зі своїм колегою по футбольному цеху Іваном Костинюком та депутатом Заболотівської селищної ради Сергієм Лукінчуком виступили засновниками футбольного клубу, який на старті нового футбольного сезону 2021-2022 років замінив у другій лізі обласної першості "Покуття-Нептун" Заболотів. "Покуття-Нептун" у сезоні 2020-2021 років посів 5-те місце в обласній першості, набравши 37 очок у 22 матчах.

Проведена у міжсезоння реінкарнація футболу в Заболотові, як показує час, була вдалою. Шлях до екватора поточної обласної першості з футболу заболотівський "Темп" здолав рівно, впевнено і без поразок. Захопивши одноосібне лідерство в 9-му турі, футболісти з Заболотова до кінця першого кола утримали першу сходинку турнірної таблиці змагань.

У першому колі на своєму полі команда не залишила суперникам жодного шансу, показавши 100% результат. Але головна боротьба за нагороди в другій лізі ще попереду. Відрив "Темпу" від другого місця становить лише 3 очки ("Карпати" Болехів), а від третього – 5 залікових пунктів ("Обрій" з ФСК "Галич").

У першому колі змагань тренерський штаб "Темпу" на чолі з головним тренером Ярославом Гнатюком задіяв 16 футболістів і одного воротаря. З них в усіх 13 матчах першого кола взяли участь 6 гравців: воротар – Денис Федоров, захисники – Ігор Краєвський, Ігор Коваль, Іван Костинюк, півзахисники – Назар Кондратко і Микола Пустовар. До речі, Денис Федоров, Іван Костинюк та Ігор Краєвський, виходячи на поле в основному складі, до фінального свистка арбітра всі 13 матчів відіграли без замін.

Згідно з рапортами арбітрів, футбольний клуб "Темп" Заболотів зіграв у першому колі 1218 хвилин ігрового часу (основного з компенсованим). Найбільше ігрового часу на футбольному полі провели Денис Федоров, Іван Костинюк, Ігор Краєвський (по 1218 хв.), Ігор Коваль (1174 хв.), Назар Кондратко (1116 хв.), Дмитро Максим'юк (1033 хв.), Василь Сопилюк (1006 хв.), Олег Круглов (993 хв.), Володимир Романюк (880 хв.), Роман Мироняк (765 хв.), Олександр Староселиць (745 хв.).

М'ячі у ворота суперників забивали 11 футболістів: Ігор Коваль, Іван Костинюк, Володимир Романюк (по 4 м'ячі), Олександр Староселиць (3 м'ячі), Ярослав Гнатюк, Дмитро Максим'юк, Андріан Ткачук (по 2 м'ячі), Назар Кондратко, Олег Круглов, Роман Мироняк, Микола Пустовар (по 1 м'ячу).

Протягом першого кола жоден футболіст "Темпу" не отримав від арбітра "червоної" картки.

Пропонуємо вашій увазі повну статистику виступів футбольного клубу "Темп" Заболотів у першому колі обласної першості з футболу сезону 2021-2022 років:

 • 1-й тур, "Обрій" (Чернятин) – "ТЕМП" (Заболотів) – 2:2
 • 2-й тур, "ТЕМП" (Заболотів) – "Микуличин" (Яремче) – 1:0
 • 3-й тур, "Карпати" (Болехів) – "ТЕМП" (Заболотів) – 2:2
 • 4-й тур, "ТЕМП" (Заболотів) – СФК "Галич" (Галич) – 2:0
 • 5-й тур, СФК "Богородчани" (Богородчани) – "ТЕМП" (Заболотів) – 0:2
 • 6-й тур, "ТЕМП" (Заболотів) – "Придністров'я" (Прибилів) – 3:2
 • 7-й тур, "Карпати" (Старі Богородчани) – "ТЕМП" (Заболотів) – 2:2
 • 8-й тур, "ТЕМП" (Заболотів) – "Хутровик" (Тисмениця) – 2:0
 • 9-й тур, "Кремінь" (Пістинь) – "ТЕМП" (Заболотів) – 0:3
 • 10-й тур, "Краснопіль" (Солотвин) – "ТЕМП" (Заболотів) – 1:2
 • 11-й тур, "ТЕМП" (Заболотів) – "Прометей" (Матеївці) – 1:0
 • 12-й тур, "Прут" (Делятин) – "ТЕМП" (Заболотів) – 0:0
 • 13-й тур, "ТЕМП" (Заболотів) – "Гуцульщина" (Косів) – 3:1