ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ “СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ”

Дата: 10.11.2021 17:15

10 листопада 2021 року в рамках Всеукраїнської акції “Створюємо ліси разом” працівниками  державного підприємства Коломийського лісового господарства на території Заболотівського лісництва організавано посадку молодих дерев. До цієї благородної акції долучились працівники виконавчого апарату Заболотівської селищної ради на чолі із селищним головою Петром Маліборським, начальник Заболотівського ККП Володимир Максимюк та вихованці Сопівської школи лісництва, що діє на базі Сопівського ліцею.

Перед початком заходу начальник лісового відділу ДП «Коломийський лісгосп» Ігор Скочеляс  та головний лісничий  Заболотівського лісництва Микола Ладовський провели учасникам Акції інструктажі з техніки безпеки та технології садіння лісових культур.

Вже за кілька годин злагодженої праці лісові ділянки поповнилися молодими насадженнями. Загалом, висадили 2 тисячі саджанців дуба звичайного.

Для учасників акції це була гарна можливість відчути свою причетність до величної справи – створення лісу власними силами, який ростиме і нагадуватиме про кожного, хто доклав тут частинку своєї праці.