Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Ганьківського  ліцею

Фото без опису15 листопада 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Ганьківського  ліцею Заболотівської селищної  ради.  До складу конкурсної комісії   увійшли:  Віра Білик (голова комісії ) – голова Заболотівської об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України, депутат селищної ради; Галина Павлюк (заступник) – депутат селищної ради; Галина Юзюк (секретар) – головний спеціаліст відділу освіти, молодіжної політики та спорту Заболотівської селищної ради;  Євгенія Ільків – головний спеціаліст відділу розвитку соціальної сфери управління соціально-економічного розвитку Коломийської РДА; Світлана Стадник - начальник відділу розвитку соціальної сфери управління соціально-економічного розвитку Коломийської РДА; Василь Жураківський – депутат селищної ради.

На підставі рішення комісії  до участі в конкурсі було допущено Захарук Ренату Григорівну, Москалик Надію Миколаївну, Терлецьку Любов Василівну, згідно поданих заяв та пакетів документів.
       Конкурсний відбір на посаду керівника закладу загальної середньої освіти проходив в три етапи:
       І. Перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України "Про освіту", Закону України "Про повну загальну середню освіту" та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти.
       ІІ. Перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання.
       ІІІ. Публічна презентація перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

Конкурсанти    пройшли  всі етапи конкурсу і відповіли на запитання членів комісії.

За кількістю набраних балів конкурсна комісія вирішила визнати переможцем  конкурсу на заміщення вакантної посади директора Ганьківського ліцею Заболотівської селищної ради Захарук Ренату Григорівну.