Висловлюємо співчуття з приводу смерті

Фото без описуСелищний голова, виконавчий комітет, депутатський корпус, працівники апарату селищної ради, керівники бюджетних установ Заболотівської територіальної громади висловлюють щирі співчуття секретарю селищної ради Каралаш Світлані Петрівні та спеціалісту-землевпоряднику селищної ради Каралашу Роману Васильовичу з приводу смерті найріднішої людини батька Слободяна Петра Михайловича.

Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть близької людини. Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Петра Михайловича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Вічна пам'ять!