Висловлюємо співчуття з приводу смерті

Дата: 22.11.2021 08:00

Селищний голова, виконавчий комітет, депутатський корпус, працівники апарату селищної ради, керівники бюджетних установ Заболотівської територіальної громади висловлюють щирі співчуття секретарю селищної ради Каралаш Світлані Петрівні та спеціалісту-землевпоряднику селищної ради Каралашу Роману Васильовичу з приводу смерті найріднішої людини батька Слободяна Петра Михайловича.

Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть близької людини. Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Петра Михайловича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Вічна пам'ять!