Шановні працівники сільського господарства! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства України!

Дата: 21.11.2021 08:00

Це свято дбайливих та працьовитих господарів, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих сільськогосподарських справ. Завдяки вашому професійному досвіду, природній мудрості, працелюбності, наполегливості живе українське село, колоситься золотиста нива, розвивається сільське господарство на території нашої територіальної громади.

Щиро вдячний Вам за віддану працю і любов до землі. Бажаю Вам прихильної долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі! Щастя, здоров’я, добробуту та подальших успіхів! Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви та втілюються в життя ваші плани, задуми і сподівання.

З повагою

Заболотівський селищний голова                                                                                    Петро МАЛІБОРСЬКИЙ