В Заболотівській громаді відзначили День Гідності та Свободи.

  • 340

Фото без опису21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Напередодні вшанування Дня Гідності та Свободи, 19 листопада 2021 року у селищі Заболотів відбулося поминальне Віче. Участь у пам’ятних заходах, взяли керівництво та працівники Заболотівської селищної ради, духовенство, представники громадських організацій та політичних партій, працівники трудових колективів та громадськість Заболотівщини.

На початку заходу селищний голова Петро Маліборський та секретар селищної ради Світлана Каралаш поклали квіти до пам’ятної дошки Героям Небесної Сотні. Після чого, священнослужителі о.Захарій Михасюта та о.Роман Близнюк відслужили поминальну панахиду під час якої, присутні вшанували пам’ять загиблих молитвою та хвилиною мовчання.

Також, відбулося покладання квітів у селищі Заболотів до пам’ятника Слава Героям України. Пам’ятаймо та цінуймо полеглих за нашу державу, адже вони боролися за національні інтереси українського народу.

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису