До відома жителів Заболотівської територіальної громади

Дата: 23.11.2021 10:43

Заболотівська селищна рада повідомляє, що управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації за підтримки Експортно-кредитного агентства організовує проведення тренінгу «Інструменти державної та регіональної підтримки експортної діяльності в Івано-Франківської області», що відбудеться 7 грудня 2021 року в м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 40 (готель «Надія»).

Захід спрямований на інформування експортерів, експортноорієнтованих підприємств щодо доступних інструментів підтримки розвитку зовнішньоекономічної діяльності виробників в Україні та надання максимально практичних порад як ними скористатися.

У рамках заходу будуть обговорюватися питання:

- існуючі інструменти підтримки, їх переваги і недоліки;

- хто і в яких випадках може скористатися інструментами підтримки експортної діяльності в Івано-Франківській області;

- розбір практичних ситуацій та торгового і фінансування зовнішньоекономічної діяльності.

Реєстрація на тренінг триває до 30.11.2021 за посиланням: https://cutt.ly/BTmbC17.

Контактна інформація за тел. (0342) 552266, 552029 e-mail: ums@if.gov.ua