Проведено засідання комісій, утворених при виконавчому комітеті селищної ради

 • 475

Фото без опису23 листопада  2021 року під головуванням керуючого справами  (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Дмитра Савича відбулось чергове засідання комісій, які діють при виконавчому комітеті селищної  ради, зокрема:

 • комісії з питань захисту прав дитини Заболотівської селищної ради;
 • комісії з питань опіки і піклування над не дієздатними особами Заболотівської селищної ради;
 • комісії з питань надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території  Заболотівської селищної ради.

На комісії було винесено ряд питань, які попередньо детально опрацювали працівники відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради. Розглядалися питання: про відібрання малолітніх дітей від матері без позбавлення її батьківських прав; про доцільність позбавлення батьківських прав стосовно малолітньої дитини; про охорону майнових прав малолітніх дітей; про стан захисту прав та законних інтересів: жительки смт. Заболотів, яка є особою з інвалідністю ІІ групи з дитинства внаслідок психічного розладу; жительки смт. Заболотів, яка є особою з інвалідністю ІІ групи внаслідок психічного розладу та, згідно з рішенням Снятинського районного суду від 22.11.2002 року, визнана не дієздатною; про розгляд заяви жительки с. Семаківці, щодо невиконання обов’язків опікуна над  жителькою с. Борщів, яка визнана судом не дієздатною;  про розгляд заяв про надання одноразових допомог громадянам.

За результатами засідання членами комісій прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів жителів громади.

Одразу після завершення вище зазначених комісій, відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми Заболотівської селищної ради.

На порядок денний винесено  питання про проведення щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з 25 листопада до 10 грудня 2021 року на території Заболотівської селищної радиМета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період акції охоплює наступні важливі дати:

 • 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
 • 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
 • 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;
 • 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
 • 5 грудня – Міжнародний день волонтера;
 • 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
 • 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;
 • 10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Розпорядженням Заболотівської селищної ради від 11 жовтня 2021 року №112-А затверджено План заходів щодо організації та проведення щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з 25 листопада до 10 грудня 2021 року на території Заболотівської селищної ради.

Згідно з даним розпорядженням керівники відповідних відділів селищної ради забезпечуватимуть протягом визначеного періоду проведення визначених заходів на території громади.

Фото без опису