Відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, духовності, засобів масової інформації, сім’ї, молоді та спорту

Дата: 23.11.2021 17:11

23 листопада 2021 року відбулося засідання постійної комісії Заболотівської селищної ради з питань освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури,  духовності, засобів масової інформації, сім’ї, молоді та спорту під головуванням  керуючого справами  (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Дмитра Савича.

В ході засідання депутати обговорили та рекомендували до розгляду на черговій сесії селищної ради проекти рішень щодо затвердження статутів ЗДО в новій редакції, затвердження передавальних актів закладів освіти та передачу на баланс майна Заболотівської селищної ради, затвердження переліку заходів, джерел та обсягів фінансування у 2021 році комплексної програми соціального захисту населення Заболотівської територіальної громади на 2021-2025 роки в новій редакції, розвитку фізичної культури та спорту в Заболотівській територіальній  громаді.