Відбулися засідання постійних комісій Заболотівської селищної ради

Фото без описуУ рамках підготовки до чергового третього пленарного засідання сьомої сесії Заболотівської селищної ради 25 листопада 2021 року, відбулося засідань двох постійних комісій Заболотівської селищної ради VIII демократичного скликання: з питань комунальної власності, підприємництва, житлово-комунального та дорожнього господарства, транспорту, будівництва, планування територій, енергозбереження та з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Участь у роботі постійних комісій взяв селищний голова Петро Маліборський та  секретар селищної ради Світлана Каралаш.

Низку важливих профільних питань було обговорено на засіданнях постійних комісій та внесені пропозиції до проєктів рішень і рекомендовано їх на розгляд сесії селищної ради.