«БУДУЄМО ЯКІСНУ ОСВІТУ РАЗОМ»

  • 380

Фото без опису«БУДУЄМО ЯКІСНУ ОСВІТУ РАЗОМ» - під таким девізом відбулася  зустріч представників Управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області та керівників закладів загальної середньої освіти Заболотівської селищної ради, 26 листопада у Заболотівському ліцеї.

Начальник відділу моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Ігор ТЕПЧУК розповів про державний нагляд (контроль) у сфері освіти. Відповідно до статті 57 Закону України «Про повну загальну середню освіту» державний нагляд (контроль) у сфері загальної середньої освіти здійснюється центральним органом виконавчої влади із забезпечення якості освіти та його територіальними органами, що діють на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що визначені Законом України "Про освіту" та Законом України «Про повну загальну середню освіту».Фото без опису

Головний спеціаліст відділу інституційного аудиту Вікторія БОЙЧУК розповіла про особливості проведення інституційного аудиту у закладах загальної середньої освіти. Інституційний аудит – це зовнішнє оцінювання роботи закладу освіти, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні і управлінські процеси та дотримання закладом освіти вимог законодавства. Аудит покликаний допомогти закладам освіти стати більш якісними і в подальшому сформувати та підтримувати культуру якості освіти, що базується на прозорості, інноваційності та партнерстві учасників освітнього процесу. Аудит є новою для України процедурою вивчення освітньої діяльності закладів освіти, яка прийшла на зміну державній атестації шкіл.

Представники служби якості освіти та керівники закладів освіти громади обговорили план подальшої співпраці.