Відділ соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради інформує

Фото без описуЗ метою покращення соціального обслуговування осіб похилого віку, забезпечення доступності соціальних послуг, розширення їх спектра працівниками  відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради проводиться опитування шляхом  вибіркового відвідування підопічних вдома з метою отримання відгуків стосовно організації послуги догляду вдома; проведення співбесід, телефонного опитування підопічних, аналізу їх звернень у 2021 році.

Крім того, 02 грудня 2021 року перевірено   фактичний стан надання ФОП Завадовською Надією Степанівною соціальних послуг щодо догляду із забезпечення проживання (розміщення, утримання, харчування) особи з інвалідністю, яка перебуває у складних життєвих обставинах та потребує постійної сторонньої допомоги (Догляд стаціонарний) у спеціально обладнаномужитловому приміщенні (будинку) для тимчасового проживання, яке знаходиться за адресою: вул. Т.Шевченка, 120, в с. Рудники Коломийського району Івано-Франківської області у відповідності з укладеним Договором від 22 листопада 2021 року.

Відповідні заходи  триватимуть протягом грудня 2021 року.