Презентація Центру допомоги постраждалим від домашнього насильства!

  • 608

Фото без опису3 грудня 2021 року у рамках проведення  щорічної Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» представниками БФ «Карітас Коломийської єпархії УГКЦ» проведено презентацію Центру допомоги постраждалим від домашнього насильства, який знаходиться за адресою: вул. Гетьманська, 36, м.Коломия. До участі у заході було залучено працівників відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради, спеціалістів відділу освіти, молодіжної політики та спорту селищної ради, соціальних педагогів та психологів закладів освіти. Вказаний захід відбувся на базі Заболотівського ліцею.

Представники БФ «Карітас» поінформовали присутніх про види насильства та послуги, які надає Центр допомоги постраждалим від домашнього насильства, зокрема: консультації юриста та юридичний супровід, консультації психолога, корекційна робота з особами, що вчиняють насильство, тимчасовий притулок, соціальний супровід, допомога у працевлаштуванні та відновлення документів, оформлення соціальних виплат.

В ході заходу серед присутніх було розповсюджено інформаційні буклети та повідомлено  телефони Центру допомоги постраждалим від насильства:

067 835 35 08,     050 713 36 00

Якщо Ви зазнали чи стали свідками насильства в сім’ї – не мовчіть!

Безкоштовна національна «Гаряча лінія» з протидії домашньому насильству: 0800500335, або короткий номер з мобільного 116-123 чи 102.

Скажіть насильству – НІ!

Фото без опису

Фото без опису