Відбулося урочисте третє пленарне засідання сьомої сесії Заболотівської селищної ради

Фото без описуСьомого грудня 2021 року відбулося третє пленарне засідання сьомої сесії Заболотівської селищної ради під головуванням Петра Маліборського — за участі: духовенства, депутатів  Івано-Франківської обласної ради Романа Білика та Орисі Книшук, депутата Коломийської районної ради  Василя Соника, депутатів Заболотівської селищної ради, ветеранів органів місцевого самоврядування Заболотівщини, працівників апарату селищної ради,  керівників підприємств, установ, організацій та ЗМІ.

Розпочалося засідання молитвою та щирими  вітаннями, а також врученням грамот і подяк з нагоди професійного свята — Дня місцевого самоврядування, депутатам, членам Виконавчого комітету Заболотівської селищної ради та  працівникам селищної ради, а також ветеранам місцевого самоврядування, що своєю кропіткою й  багаторічною працею розвивали рідний край, які вручив селищний голова Петро Маліборський.

За професійну майстерність, вагомий внесок у популяризацію футболу на Заболотівщині та зайняте І-ше місце за підсумками першого кола чемпіонату першості ІІ ліги Івано-Франківської області з футболу грамотами селищної ради були відзначені гравці ФК  «Темп» селища Заболотів. Подяками від Коломийської районної ради, за підписом голови — Івана Угрина також були нагороджені депутат Івано-Франківської обласної ради Роман Білик та керуючий справами виконавчого комітету Заболотівської селищної ради Дмитро Савич. Також грамотою голови Івано-Франківської ОДА нагороджено адміністратора відділу ЦНАП селищної ради Романа Романюка.

Після церемонії нагородження голова Заболотівської територіальної громади Петро Маліборський зачитав звіт за період з 27 листопада 2020 року по 06 грудня 2021 року. Детальніше із звітом, можна ознайомитися на сайті Заболотівської селищної ради: https://zabolotiv-rada.gov.ua. На сесії було розглянуто шістнадцять важливих питань, серед яких: «Про взяття на баланс доріг населених пунктів Заболотівської селищної територіальної громади», «Про затвердження переліку адміністративних послуг відділу Центр надання адміністративних послуг» Виконавчого комітету Заболотівської селищної ради», « Про роботу комунального підприємства «Заболотівський комунальний ринок» Заболотівської селищної ради», «Про роботу комунального підприємства «Заболотівський комбінат комунальних підприємств» Заболотівської селищної ради за період з 01.05.2021 року по 30.11.2021 року»,  «Про звернення депутатів Заболотівської селищної ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості грубого наступу на фінансову спроможність місцевого самоврядування»,  «Про звернення депутатів Заболотівської селищної ради VIII скликання до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуг в інклюзивно-ресурсних центрах», «Про звернення депутатів Заболотівської селищної ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України щодо неприпустимості набрання чинності проєктом Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєст. №ВР 5600)».

По всіх питаннях порядку денного сьомої сесії Заболотівської ради депутатами були прийняті відповідні рішення.

Завершилося третє  пленарне засідання сьомої сесії Заболотівської селищної ради виконанням Гімну України, а також словами подяки Петра Маліборського всім, хто брав участь у роботі сесії.