Мінсоцполітики оголошує конкурс на кращий соціальний проект з безбар’єрності

  • 399

Фото без описуНа виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу.

Метою даного проекту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих в громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Запрошуємо до участі громадські, профспілкові,  релігійні організації  шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу initiate_msp@ukr.net.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Конкурс проводиться у наступних категоріях: освіта в соціальній сфері; медичне забезпечення соціальних категорій населення; ІТ-сервіси для поліпшення надання соціальної послуги; культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян; правове забезпечення; соціальне (соціальновідповідальне) підприємництво; державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами); реабілітація/оздоровлення; спорт; наукові розробки та дослідження, корисні моделі.

Переможці отримають медіапідтримку у вигляді промороликів, найкращі ініціативи та практики будуть зібрані у збірці соціальних ініціатив.