Проведено профілактичний захід у Балинцівському ліцеї та моніторинг якості надання соціальних послуг

  • 446

Фото без опису8 грудня 2021 року спеціалістами відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради Гоян Надією Миколаївною та Гордійчук Іванною Василівною спільно з старшим дільничним офіцером поліції відділення (№1) м.Снятин Коломийського районного відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області Кобзарем Андрієм Володимировичем проведено профілактичний захід з учнями Балинцівського ліцею.

У ході заходу учням роз’яснено про види насильства, зокрема про булінг, який часто спостерігається серед учнівської молоді та ознайомлено з видами адміністративної та кримінальної відповідальності за прояви насильства. Також під час заходу переглянуто соціальний відеоролик «Жертва булінгу» та проведено анкетування стосовно насильства.

Після проведеного заходу було здійснено вибіркове відвідування осіб похилого віку, які перебувають на обслуговуванні сектору соціальних послуг відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради з метою моніторингу оцінки якості надання соціальної послуги «Догляд вдома». Серед підопічних проведено опитування та анкетування. Робота щодо проведення моніторингу якості надання соціальних послуг буде продовжена й надалі.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без опису