Увага! Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ

  • 400

Фото без описуВідділ соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради інформує про можливість взяти участь у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі «Новорічна мрія», що проводиться    Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур»,  Українською молодіжною правничою асамблеєю, Українською асоціацією підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України».

 Конкурс проходить на території України до 20 грудня  2021 року включно.

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 7 до 18 років. Учасники конкурсу:

  • діти – внутрішньо переміщені особи (віком від 7 до 18 років).
  • діти учасників АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).
  • діти які постійно мешкають на території проведення АТО/ООС (віком від 7 до 18 років).

Номінації:

  • Молодша група (від 7 до 10 років);
  • Середня група (від 11 до 14 років);
  • Старша група (від 15 до 18 років);

Вимоги до робіт та їх доставка

Організаційний комітет не обмежує техніку виконання конкурсних робіт (малюнки, HandMade «ХендМейд» вироби, графічні зображення тощо).

Конкурсна робота (у від сканованому форматі чи сфотографована у форматі JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, імя та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1 – 2 речення) описання зображеного на малюнку) подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електронну адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Конкурс») до 20 грудня 2021 року включно.

За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Моя новорічна мрія». Це відео буде використане при створенні загального відео сюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.
Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт.

Конкурсні роботи не повинні порушувати авторські права інших осіб. У разі виявлення плагіату на будь-якому етапі конкурсу, роботу буде вилучено з участі в конкурсі, а учасника – дискваліфіковано. Відповідальність за порушення авторських прав несе учасник конкурсу та його законний представник.

Визначення переможців та відзначення переможців.

Переможці конкурсу будуть оголошені 28 грудня 2021 року. Вже у січні 2022 року переможці Конкурсу отримають дипломи лауреатів Конкурсу та цікаві подарунки. В кожній номінації буде визначено до п’яти переможців. 
Окремо буде відзначено 3-х конкурсантів, які розмістять на сторінках в мережі Facebook свою конкурсну роботу з хештегом #НоворічнаМрія2021.
Конкурсанти отримають електроні сертифікати учасника. 

Контактні дані Оргкомітету: електронна адреса uccplec@gmail.com, посилання на Facebook-сторінку Організатора https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter/