Святий Миколай привітав маленьких жителів Заболотівської громади

Фото без описуСвятий Миколай був і залишається одним з найбільш шанованих у народі святих. Цього дня з особливим нетерпінням чекають діти, бо щиро вірять, що добрий покровитель допоможе здійснити їхні найзаповітніші мрії, принесе подарунки і солодощі.

У цьому році Миколай завітав до Заболотова 17 грудня, щоб привітати найменших мешканців громади - дітей котрі найбільше потребують дива, з якими протягом року працював відділ соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради.

Найщиріші вітання зі святом від керівників громади, повчальні слова отця Ярослава Стеф’юка,  приємні несподіванки, величезні подарунки та неповторні враження, море позитиву і усміхнені дитячі личка – такі складові святкового настрою панували в залі Заболотівського будинку культури.

Керівництво Заболотівської селищної ради   висловлює щиру подяку меценатам та всім небайдужим, які долучилися до  проведення благодійної акції «Стань помічником святого Миколая» і спільно подарували діткам  у цей день радість та  незабутні емоції, зокрема: волонтерам з Італії Терлецькій Альоні  Василівні та  Giordano Dalla Palma; працівникам салону краси «Юлія» і Корійчук Марії Іванівні; працівникам  салону краси «Be Queen studio»; членам виконавчого комітету селищної ради: Захаруку Роману Івановичу, Костинюк Марії Василівні, Чобану Василю Миколайовичу; Слободян Мар’яні Мирославівні, Фелещуку Миколі Васильовичу, Лаврентович Інні Ігорівні, Гордійчук Іванні Василівні, Качмарській Надії Мирославівні, Гоян Надії Миколаївні, Панько Олені Степанівні.

Окреме спасибі директору Заболотівського будинку культури Вакалюку Михайлу Богдановичу та працівнику Данилишин Віті Василівні, директору будинку культури с.Іллінці Ухачу Василеві Дмитровичу, колективу ЗДО «Калинка» с.Іллінці та маленьким вихованцям цього закладу Лукащук Даринці та Бебичу Марку.

Нехай Бог віддасть Вам сторицею!