ПРООН та Уряд Великої Британії об’єднують зусилля для підвищення стійкості громад Прикарпаття

  • 620

Фото без описуНовий проєкт націлений на покращення доступу до якісних медичних, освітніх та адміністративних послуг для населення, особливо для вразливих груп

Заболотівська  громада бере участь у реалізації Програми «Підтримка місцевих ініціатив в рамках спільного проєкту ПРООН в Україні та Уряду Великої Британії, що фінансується через посольство Великої Британії в Україні, «Посилення стійкості громад в регіонах України – фаза ІІ».

За результатми онлайн наради, що провела регіональний координатор ПРООН в Івано-Франківській та Закарпатській областях – Леся Попелюх, стало відомо, що учасником нової фази проєктів ПРООН визначено і Заболотівську ТГ. Зокрема проєкт другої фази підтримує такі ініціативи:

  • Надання якісних адміністративних послуг мешканцям громад встановити електронну чергу для ЦНАП;
  • Забезпечення рівних можливостей, підвищення якості та доступності надання адміністративних послуг суб’єктам підприємницької діяльності та мешканцям територіальних громад передати мобільні кейси для надання адміністративних послуг;
  • Забезпечення нової якості охорони здоров’я жителів віддалених населених пунктів Прикарпаття закупивши мобільні кейси для швидкої діагностики та телемедицини ФАПам.
  • Забезпечення рівних можливостей дітей пільгових категорій до якісної онлайн освіти (планшети для доступу до дистанційного навчання).

Завершення місцевих ініціатив планується здійснити до кінця березня 2022 року.

Заболотівську громаду  відібрано до участі нарямку:

Покращення доступу вразливих груп населення до якісних медичних послуг та швидкої діагностики.

Мета проєкту – забезпечити нову якість охорони здоровя для жителів віддалених населених пунктів Івано-Франківської області. В рамках ініціатив передбачається придбати 14-ти мобільних діагностичних комплексів для амбулаторій та комунальних некомерційних центрів первинної медичної допомоги, ФАП, навчання персоналу тощо. Орієнтована вартість одного кейса – 80,7 тис. грн. (внесок ПРООН).

Іншими партнерами даної ініціативи стали: Новицька ТГ, Болехівська ТГ,Брошнів-Осадська ТГ, Букачівська ТГ, Дубовецька ТГ, Єзупільська ТГ, Калуська ТГ, Коломийська ТГ,

А Косівська ТГ, Кутська ТГ, Надвірнянська ТГ, Тлумацька ТГ реалізовуватимуть проєкти у напрямку:

Надання якісних адміністративних послуг мешканцям громади. Даним проектом за кошти донора передбачає придбати мобільний кейс для надання адміністративних послуг у віддалених селах нашої громади. Орієнтовна вартість 75,32 тис. грн.

Фото без описуФото без опису