Проведено заключне засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради в цьому році.

Фото без опису21 грудня 2021 року, під головуванням селищного голови Петра Маліборського, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради за участю секретаря селищної ради Світлани Каралаш, заступника селищного голови Оксани Прокоп’юк, керуючого справами виконавчого комітету (секретаря виконкому) селищної ради Дмитра Савича, начальників відділів та керівників структурних підрозділів селищної ради.

Зокрема, члени виконкому опрацювали проекти рішень, які стосувались різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема схвалили проект бюджету Заболотівської селищної територіальної громади на 2022 рік, затвердили тариф на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, погодили штатний розпис та графік роботи комунальної установи «Інклюзивно – ресурсного центру», затвердили види робіт та перелік об’єктів на 2022 рік для осіб на яких судом буде накладено адміністративне стягнення чи кримінальне покарання та розглянули План заходів з вшанування пам’ятних дат в Заболотівській територіальній громаді.

Затвердили члени виконавчого комітету і питання, попередньо опрацьовані на комісіях які діють при виконавчому комітеті селищної ради, а саме: про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та визначення форми влаштування дитини; про закріплення житла і майна за дитиною, позбавленою батьківського піклування, та призначення відповідального за його збереження; про проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Заболотівської селищної ради; про розгляд заяв про надання одноразових грошових допомог громадянам.

Загалом членами виконкому було розглянуто 15 проектів рішень, всі вони були детально опрацьовані і за результатами розгляду прийняті рішення.