На Заболотівщині троє жінок отримали почесне звання «Мати-героїня»

  • 1949

Фото без описуПрезидент України присвоїв почесне звання «Мати-героїня» 1010 українським жінкам, серед яких 3 жительки Заболотівської громади. Відповідний указ № 655/2021 Глава держави підписав 14 грудня.

Таким чином відзначено материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку громадян:

  1. КУШНІРУК Інни Іванівни - матері п’яти дітей, с.Троїця Коломийського району.
  2. МАКСИМЮК Лесі Василівни - матері дев’яти дітей, с.Борщівська Турка Коломийського району.
  3. ОСАДЧУК Ірини Василівни - матері п’яти дітей, с.Іллінці Коломийського району.

Вітаємо родини та їхніх берегинь із високою відзнакою. Прийміть щирі слова подяки за вашу щоденну працю!

 

Водночас відділ соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради  наголошує, що згідно Указу Президента України від 28.07.2007 № 674 почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які   народили та виховали до восьмирічного віку п'ятеро і більше дітей, у тому числі  дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку.

Клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» згідно Указу Президента України від 02.07.2016 року № 284/2016 здійснюється
на основі наступних документів:

-         заява та автобіографія матері;

-         копія паспорта громадянина України;

-         копії свідоцтв про народження дітей;

-         копії документів про освіту дітей;

-         характеристики дітей з навчального закладу, якщо дитина навчається, або з місця роботи, якщо працює (щодо кожної дитини окремо);

-         документ, виданий органом внутрішніх справ, про наявність чи відсутність відомостей стосовно дітей, які перебувають на обліку правопорушників, що не досягли 18 років, у тому числі звільнених із спеціальних виховних установ;

-        довідка про наявність або відсутність судимості в особи, яку представляють до нагородження, та в кожного з дітей, яким виповнилося 14 років;

-         за наявності та за бажанням матері – копії грамот, дипломів, подяк, свідоцтв, листів для визначення внеску жінки у розвиток творчих здібностей дітей, формування в них високих духовних і моральних якостей.

Також повідомляємо, що багатодітні матері, діти яких були засудженими умовно, або знаходились в місцях позбавлення волі, а також, без поважних причин виховувались в інтернатних закладах, або знаходились під опікою, не мають підстав для порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатися, звернувшись у відділ соціального забезпечення населення та захисту прав дитини Заболотівської селищної ради,  за адресою: смт.Заболотів, вул. Б.Хмельницького, 6 кабінет 2.»