До відома жителів громади: щодо присвоєння адресного номера об’єкту нерухомого майна

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 07.02.2011р. № 3038-17 -  та рішення сесії Заболотівської селищної ради від 07.12.2021 № 342-7/2021р. «Про затвердження Переліку адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг» -  присвоєння, зміна, коригування адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна  здійснюється на основі заяви та необхідного пакету документів, а саме:

• заява;
  • копія паспорта заявника;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника (ідентифікаційний код);
  • копія технічного паспорту об’єкта нерухомості;
  • копія витягу з ДРРП на об’єкт нерухомості (земельна ділянка);
  • копія витягу про реєстрацію права власності на нерухоме майно (житловий будинок);
  • копія витягу з Реєстру будівельної діяльності ЄДЕС у сфері будівництва.

Документи подаються  у Центр надання адміністративних послуг Заболотівської селищної ради за адресою: селище Заболотів, вул. Б Хмельницького, 6,  1-й поверх.