Свято розколяди – фестиваль народної творчості

  • 2186

Фото без описуКоли радіє світ, душа  Різдвом співає, коли бажаєм кожному здоров’я і тепла, приходьте до Вертепу, і в Бога поблагаймо для України щастя, миру і добра.

Цикл новорічно-різдвяних свят завершує Розколяда – свято, що покликане не тільки відродити традиції, характерні саме для цього величного християнського свята, але й примножити їх. Тож цікавим та феєричним видалося цьогорічне підсумкове дійство Заболотівської розколяди.

Із вітальним словом звернувся до присутніх голова Заболотівської територіальної громади Петро Маліборський: «Нехай же всі щирі побажання, які пролунали, здійсняться, а відчуття єдності допоможе нам згуртуватися... кожною сім'єю, кожним колективом, усією громадою! Хай ведуть Нас до цього споконвічні ідеали, виявлені в неперевершених своєю святковістю, красою, добром і любов'ю обрядах, звичаях і традиціях, народному колядуванні і щедруванні... Щиро вітаю всю Нашу громаду з цим святкуванням!». Також селищний голова Петро Васильович подякував присутнім колективам, отцям, котрі моляться щоденно за мир і спокій у нашій державі. На завершення свого виступу побажав усім міцного здоров’я, миру та спокою в країні.

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без опису

Фото без опису