Свято розколяди – фестиваль народної творчості

  • 2101

Коли радіє світ, душа  Різдвом співає, коли бажаєм кожному здоров’я і тепла, приходьте до Вертепу, і в Бога поблагаймо для України щастя, миру і добра.

Цикл новорічно-різдвяних свят завершує Розколяда – свято, що покликане не тільки відродити традиції, характерні саме для цього величного християнського свята, але й примножити їх. Тож цікавим та феєричним видалося цьогорічне підсумкове дійство Заболотівської розколяди.

Із вітальним словом звернувся до присутніх голова Заболотівської територіальної громади Петро Маліборський: «Нехай же всі щирі побажання, які пролунали, здійсняться, а відчуття єдності допоможе нам згуртуватися... кожною сім'єю, кожним колективом, усією громадою! Хай ведуть Нас до цього споконвічні ідеали, виявлені в неперевершених своєю святковістю, красою, добром і любов'ю обрядах, звичаях і традиціях, народному колядуванні і щедруванні... Щиро вітаю всю Нашу громаду з цим святкуванням!». Також селищний голова Петро Васильович подякував присутнім колективам, отцям, котрі моляться щоденно за мир і спокій у нашій державі. На завершення свого виступу побажав усім міцного здоров’я, миру та спокою в країні.