Проведено обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Фото без опису28 січня 2022 року працівниками відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей Заболотівської селищної ради Качмарською Н.М., Панько О.С., спільно із діловодом с. Іллінці Левко С.В., лікарем ЗП-СМ Куравською В.Б., інспектором ювенальної превенції Коломийського РВ поліції ГУНП в Івано-Франківській області Пожоджук О.М., відповідно до отриманого повідомлення  проведено обстеження умов проживання сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час обстеження умов проживання дітей, проведено бесіди із батьками щодо профілактики недопущення вчинення домашнього насильства, забезпечення дітей належними умовами проживання, навчанням, харчування, визначено потребу сім’ї у наданні  соціальних послуг, надано консультації з питань формування усвідомленого батьківства, підвищення рівня виховного потенціалу. За результатами відвідування сім’ї складені відповідні акти, інші документи, із сім’ями у подальшому проводитиметься робота згідно чинного законодавства України.»