Радіоаматори Заболотівського ЦДЮТ найкращі в Україні!!!

Фото без описуОпублікований рейтинг молодіжних колективних радіостанцій аматорської служби радіозв’язку України  (АСР, Радіомарафон 2021), де дитячий колектив радіоаматорів  (позивний - UR4SXA) Заболотівського центру дитячої та юнацької творчості Заболотівської селищної ради посів 1 місце серед 58 команд України.

У змаганнях Аматорської служби зв’язку України команда операторів колективної радіостанції активно бере участь з 2009 року.  Вихованці на чолі з керівником гуртка Василем Валерійовичем Жовтяком чотири  рази входили до десятки кращих команд, чотири  рази були в п'ятірці,  двічі (у 2013 та 2020 рр.) були четвертими в Україні. А 2021 календарний рік показав, що заболотівчани найкращі!

Серед кращих операторів-аматорів Заболотівської громади варто відзначити: Рибчука Валентина, Юрія Розвадовського, Лилик Вадима, Заграновську Марту, Боєчко Анастасію, Чорнописького Романа, Рубаняка Юрія та наймолодших гуртківців Гринюка Даніїла та Лукач Софію.