Вакцинація серед населення

Фото без описуНадійним захистом проти корона вірусної інфекції є профілактичні щеплення.

На території Заболотівської громади ці профілактичні щеплення розпочато 15.03.2021 року на базі КНП «Заболотівська багатопрофільна лікарня» виїзною бригадою КП «Городенківського НЦПМД» ГМР. Щеплення продовжують.

На сьогодні є вже люди, які отримали повний курс вакцинації та отримали бустерну дозу.

На базі КНП «Заболотівської БЛ» створені 2 стаціонарні пункти профілактичних щеплень проти корона вірусної інфекції:

• смт.Заболотів АЗПСМ №1;
  • с.Шевченкове АЗПСМ №2;

В Україні дозволено введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 для медиків, співробітників будинків інтернатного типу та  людям віком понад 60 років. Отримати бустерну дозу можна через шість місяців після другої дози вакцини (оптимально в період від 6 до 9 місяців)

Щоб отримати профілактичне щеплення Вам необхідно звернутися до свого сімейного лікаря або зареєструватися в додатку «ДІЯ» через мобільний телефон.

Перед щепленням необхідно буде пройти медичний огляд та дати свою інформативну згоду (письмово).

Отримати 1000 грн в рамках програми єПідтримка зможуть українці від 14 років, які мають дві дози щеплення від COVID-19.

Усі ми хочемо нормально жити і працювати, подорожувати та відпочивати і тому необхідно до цього докласти свої зусилля, а саме отримати всього два профілактичні щеплення.