Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Почуй світ!»

Фото без описуВсеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» організовує 17-у Всеукраїнську благодійну акцію під гаслом «Почуй світ!», яка триватиме з 01 квітня по 01 червня 2022 року.

Кошти збиратимуться з метою придбання діагностичного медичного обладнання для дітей з вадами слуху у дитячі лікарні країни. Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в галузі сурдології та оториноларингології оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання для надання якісної медичної допомоги. Медичне обладнання передаватиметься у дитячі лікарні в областях України у порядку, визначеному Лікарською радою.

Підтримайте акцію, ваші кошти допоможуть дітям з вадами слуху почути голоси світу!

Рахунок для благодійних внесків:
АТ КБ «Приватбанк»:
IBANUA 17 305299 0000026008043604327,
ЄДРПОУ 34354227 ПАТ
«Кредобанк»

IBANUA 39 325365 0000002600501306399,
ЄДРПОУ 34354227
Найменування платежу: «Благодійний внесок для _________ назва області (міста)».

З програмою організації та проведення 17 Всеукраїнської акції «Серце до Серця» - «Почуй світ!» можна ознайомитись за посиланням:

Детальніше на офіційній сторінці ВБФ «Серце до серця» https://sercedoserca.com.ua/

Довідково: Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» 16 років поспіль проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі лікарні України. Протягом 2006 – 2021 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядувань, навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнес – структур було зібрано 46,0 млн. грн., за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.»

Начальник відділу соціального

забезпечення населення  та