ПАМ’ЯТАЙМО ГЕРОЇВ СВОЇХ !

  • 499

Фото без описуНа Заболотівщині, 18 лютого 2022 року, на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у річницю цих трагічний подій в історії нашої держави, біля пам’ятної дошки Героїв Небесної Сотні, зібрались разом представники духовенства, влади, громадськості, небайдужі мешканці громади, щоб в  скорботі низько схилити голови перед пам’яттю людей різного віку, цвітом нашого народу, його славними синами й доньками, які у розквіті сил віддали свою молодість, і найдорожче - життя.

Присутні вшанували пам'ять Героїв Майдану та всіх загиблих захисників України спільною молитвою, покладанням квітів та лампадок, до символічної стели з фотографіями.

Підтримали тиху акцію «Ангели пам’яті» розвішуючи паперових ангелів на деревах, як символ розстріляних мирних людей і нашої пам’яті про їх подвиг.

Нехай спогад про всіх невинно убитих згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі! Герої не вмирають! Вони живуть у нашій пам’яті, у наших серцях!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису