Проведено робочу зустріч

  • 345

Фото без опису23 лютого 2022 року начальником Коломийського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Євгенієм Терентьєвим проведено робочу зустріч з керуючим справами виконавчого комітету Заболотівської селищної ради Дмитром Савичем за участі секретаря Заболотівської селищної ради Світлани Каралаш та головного спеціалісту відділу правової та кадрової роботи Тетяни Шевченко.

Під час зустрічі обговорювалось питання можливості розширення видів громадських робіт з урахуванням потреб громади на території селищної ради, де засуджені особи або порушники на зможуть виконувати роботи на соціально значимих об’єктах Заболотівської селищної ради.

Як зауважив Євгеній Терентьєв,  громадські роботи здійснюється шляхом залучення порушників та засуджених осіб до суспільно корисної праці, яка є безкоштовною та види якої визначають органи місцевого самоврядування. На даний час Державною установою «Центр пробації» запущено пілотний проект на території декількох областей України у тому числі і в Івано-Франківській області, щодо розширення видів громадських робіт з урахуванням потреб громади.

За інформацією керуючого справами виконавчого комітету Дмитри Савича, щорічно селищною радою приймаються відповідні рішення про визначення видів громадських робіт та переліку об’єктів, на яких порушники та засуджені особи зможуть виконуватимуть такі роботи.

Такі рішення селищною радою були прийняті 21 грудня 2021 року, де чітко визначено види робіт, а також визначено об’єкт куди необхідно направляти таких осіб для подальшого виконання ними призначеного покарання або стягнення – комунальне підприємство «Заболотівський комбінат комунальних підприємств».

Дмитро Савич повідомив, що інформацію, яку було надано начальником Коломийського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області обов’язково буде взято до уваги та враховано при прийнятті відповідних рішень щодо визначення видів громадських робіт та переліку об’єктів на початку наступного року.

Фото без опису

Фото без опису