Нарада з медичними працівниками Заболотівської громади

За ініціативи селищного голови Петра Маліборського та директора  КНП «Заболотівська багатопрофільна лікарня» Ігоря Палійчука, сьогодні 23 лютого, відбулась нарада з медичними працівниками Заболотівської громади, в ході якої було обговорено питання подальшої роботи медичних закладів, їх забезпечення обладнанням, медикаментами першої необхідності та комп'ютерною технікою, а також обговорювалось питання стосовно  виплат заробітної плати медичним працівникам, а саме спроможність медичного закладу щодо виплати базової заробітної плати не менше 20 000 гривень лікарям та не менше 13500 медичним сестрам.

«Реформи, які проводяться державою, передбачають діяльність лікарні не як бюджетної установи, а як некомерційного комунального підприємства, що заробляє кошти шляхом надання медичних послуг. Якщо будуть кваліфіковані лікарі, сучасне медичне обладнання, умови для лікування – будуть відповідні доходи на розвиток лікарні»- наголосив Петро Маліборський.

Нарада пройшла у конструктивному діалозі, в порядку питання-пропозиції-відповіді.