Щодо оперативного розселення внутрішньо переміщених осіб

  • 323

Фото без описуВійськове вторгнення Російської Федерації на територію України, спровоковане державою-агресором збройне протистояння призвели до чергової появи  на території Заболотівщини такого явища, для означення якого використовується термін «внутрішньо переміщені особи».

Масштаби цього явища за 27 лютого по 01 березня 2022 року досить відчутні. Так протягом цього часу  в приватних помешканнях жителів громади поселилися 227 осіб.  За цих умов виявилися кращі риси ментальності українців – чимало громадян взяли внутрішньо переміщених осіб під свою опіку.

У цей складний для нас всіх час, просимо відгукнутися для формування банку даних, оперативного розселення внутрішньо переміщених осіб,  всіх охочих простягнути руку допомоги біженцям і прийняти їх у себе. У разі наявності, у громадян вільного житла для розміщення внутрішньо переміщених осіб, бажання прийняти їх за власним місцем проживання,  звертайтеся до Відділу освіти, молодіжної політики та спорту за тел. 050 994 29 74  (Надія Ленькавська).

При цьому, влада абсолютно не знімає з себе відповідальності за розміщення ВПО, адже навчальні заклади громади готові до розміщення осіб, які потребуть прихистку.

Заздалегідь, дякую Вам за розуміння.  Слава Україні!»