Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

  • 467

24 березня 2022 року відбулося вісімнадцяте засідання виконавчого комітету Заболотівської селищної ради VIII демократичного скликання.

 Голова селищної ради Петро Маліборський нагородив медаллю, відповідно до Указу Президента України від 14 грудня 2021 року № 655/2021, матерів- героїнь Заболотівщини. Ними стали Кушнірук Інна Іванівна – матір п’яти дітей, жителька с.Троїця , Максим`юк Леся Василівна – матір дев’яти дітей, жителька с.Борщівська Турка, та Осадчук Ірина Василівна - матір п’яти дітей, жителька с. Іллінці.

Члени виконавчого комітету продовжили свою роботу з наступним порядком денним:

- Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» - доповів Роман Чорнописький.

- Про закріплення житла і майна за дітьми, позбавленими батьківського піклування та призначення відповідального за його збереження - доповів Роман Чорнописький.

- Про надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території Заболотівської селищної ради – доповів Роман Чорнописький.

- Про затвердження кошторису на фінансування програми проведення заходів формування підрозділу та штабу району територіальної оборони №3 на 2022 рік- доповідав Федір Шинкарик.

- Про розподіл вільного залишку загального фонду бюджету територіальної громади, на кінець 2021 року- доповідав Ігор Печенюк.

- Про продовження договору оренди без проведення аукціону з ТОВ «ЛАЙФСЕЛЛ» - доповідав Іван Рурик.

- Про продовження контракту з директором КНП ЗСП «Заболотівська багатопрофільна лікарня» - доповідав Дмитро Савич.

- Про молодіжну раду при Заболотівській селищній раді – доповідав Дмитро Савич.

- Про надання дозволу на реєстрацію місця проживання – доповів Дмитро Савич.

- Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Заболотівської селищної ради у новій редакції – доповідав Дмитро Савич.

Всі рішення опрацьовані та прийняті відповідні рішення.