Безоплатна правова допомога для внутрішньо переміщених осіб

  • 252

Фото без описуВ умовах воєнного стану багато хто змушений був покинути свої домівки. При цьому виникає безліч правових питань, пов’язаних із війною – як отримати соціальні виплати, що робити при втраті документів, чи компенсується знищене майно, як бути із трудовими гарантіями тощо.

Ведення воєнного стану не призводить до обмежень прав людей на безоплатну правову допомогу, гарантованих Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Звернутися за безоплатною правовою допомогою можна до сектору «Снятинське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Коломийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою м.Снятин пл..Незалежності 1 кб.110.

Маєте правові питання – безоплатно проконсультуйтеся з юристом за єдиним номером системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 або за номером сектору «Снятинське бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Коломийського МЦ з надання БВПД 03476 2-52-09 або 098 53 77 826 У разі перебування за межами України телефонуйте +38 044 363 10 41.

 

Нагадуємо, отримати безоплатну правову допомогу можна також дистанційно через інші сервіси:

  • юридичні консультації також можна переглянути на довідково-інформаційній платформі WikiLegalAid, що розміщена за адресою www.wiki.legalaid.gov.ua.

 

Згідно з Законом України "Про безоплатну правову допомогу", внутрішньо переміщені особи мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складенні документів процесуального характеру.