ОГОЛОШЕННЯ

  • 305

Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8, частини третьої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2021 №1457, враховуючи протокол засідання Ради оборони області, затверджений розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 04.04.2022 №128, та численні звернення суб’єктів господарської діяльності, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку на території Івано-Франківської області:

  1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім пива) і речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів та дезінфекційних засобів) на території Івано-Франківської області з 16:00 год. поточної доби до 12:00 год. Наступної доби починаючи з 04.04.2022 до прийняття окремого рішення.
  2. Встановити, що торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Івано-Франківської області дозволена з 12:00 год до 16:00 год, за винятком продажу таких товарів військовослужбовцям та іншим особам, одягненим у військову форму одягу, однострій та формений одяг.