Триває акція «За чисте довкілля»

  • 708

Фото без описуЗ кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною. Особливо гостро це питання постало в складні часі російської агресії. Поліпшення стану навколишнього середовища та розуміння необхідності розсудливого ставлення до користування природними ресурсами – це обов’язок кожного громадянина України.

 З такою метою працівники селищної ради, працівники комунального підприємства та небайдужі активісти Заболотівської громади, під керівництвом селищного голови Петра Маліборського, організували та провели акцію «За чисте довкілля». Роботи із прибирання, благоустрою та озеленення були проведені у місцевому парку та прилеглій території.

"Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості. Давайте долучатися до заходів благоустрою не лише під час проведення подібних акцій. А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять»",- зазначив селищний голова Петро Маліборський.

До слова, подібні ініціативи по прибиранню та благоустрою вже провели і в інших населених пунктах громади напередодні. Та роботи ще залишається вдосталь. Відтак, до екологічної акції пропонується долучитися громадським і молодіжним організаціям, волонтерам, молоді.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису