Реальні справи та підтримка від наших партнерів.

Медики Заболотівщини за сприяння Програми розвитку ООН та уряду Великої Британії отримали мобільні кейси. Заболотівська  громада стала переможцем конкурсу в рамках реалізації Програми «Підтримка місцевих ініціатив в рамках спільного проєкту ПРООН в Україні та Уряду Великої Британії, що фінансується через посольство Великої Британії в Україні, «Посилення стійкості громад в регіонах України – фаза ІІ».
«Отримане обладнання сприятиме наданню якісних медичних послуг та швидкій діагностиці вразливих категорій населення. Хочеться висловити слова вдячності і уряду Великої Британії, і Програмі розвитку ООН в особі керівника програми з розвитку регіонів Мустафі Саіт-Аметову, а також регіональному координатору ПРООН в нашій області Лесі Попелюх за надану можливість та допомогу в ході реалізації даного проєкту. Незважаючи на складні для країни часи, бачимо реальні справи та підтримку від наших партнерів», - зазначив селищний голова Петро Маліборський.