ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ТА ЖИТЕЛІВ ЗАБОЛОТІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!!!

  • 512

Фото без описуПостановою Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» від 22.04.2020 №341 (далі - Постанова) запроваджено державне регулювання цін шляхом декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення.

Постанова є чинною і має застосовуватись усіма суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність у відповідній сфері.

Відповідно до Постанови у разі збільшення роздрібної ціни на товари, що реалізуються таким об’єктом, порівняно з роздрібною ціною на дату набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 №341 або попередньо задекларованою роздрібною ціною (крім випадків збільшення ціни внаслідок закінчення строку дії знижки або зменшення ціни) на 5 і більше відсотків, суб’єкти господарювання мають обов’язково її декларувати.

Переліки таких товарів також визначені цією Постановою.

Декларування зміни роздрібних цін на товари здійснюється в електронному вигляді шляхом подання до Держспоживслужби через її офіційний веб-сайт з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Відомості автоматично вносяться до Реєстру роздрібних цін на товари, який ведеться в електронному вигляді Держспоживслужбою.

До відомостей з Реєстру роздрібних цін на товари Держспоживслужба на сайті забезпечила вільний, цілодобовий і безоплатний доступ. Реєстр має фільтри за допомогою яких можливо відслідковувати зміну ціни на окремий товар по регіонах, по датах, по суб’єктах.

Інформацію про ціни на такі товари можна ознайомитися на офіційному сайті за посиланням https://declaration.consumer.gov.ua