Проведено благодійну акцію «Великодній кошик»

Фото без описуУ житті кожного українця Великдень – свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над тьмою, віри – над безнадією.

Це вже третій рік, коли українці  освячують  пасхальні  кошики в непростих умовах. Минулі роки в країні діяли обмеження, пов’язані з COVID-19. Цьогоріч ми  будемо святкувати Великдень в умовах війни. Тоді як радіти Воскресінню Христа, коли навколо так багато біди, а в серцях – лють на ворогів?

Святий Великодень спонукає кожного із нас ще раз замислитись над духовними та моральними цінностями, втілити свої думки та відчуття в добрі, щирі справи, розділили радість пасхальних днів з тими, хто знаходиться в складній життєвій ситуації. Сьогодні важливо переплавити нашу ненависть до ворогів на любов до Батьківщини, до свого краю, рідних, тих, хто найбільше потребує нашої уваги.  Саме через цю любов ми захищаємо Україну: хто на війні, хто щоденно виконуючи свої посадові обов’язки на робочих місцях, хто з допомогою волонтерства, хто на духовному фронті. У кожного свій блокпост.

Саме такі моральні цінності сповідує наша велика Заболотівська родина. Так, вже стало доброю традицією проведення на теренах громади благодійної акції "Великодній кошик". В ході проведення акції сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, опікунським сім’ям та одиноким особам похилого віку, які перебувають на обслуговуванні Відділу соціального забезпечення населення та захисту прав дітей селищної ради було надано паски, ковбасу, яйця, сир, масло,  та  інші традиційні складові покутського великоднього кошика.

До благодійної акції цьогоріч долучилися  депутат Івано-Франківської обласної ради Книшук Орися Володимирівна, директор ПФ «Богдан і К» Тимофійчук Павло Богданович,  члени виконавчого комітету селищної ради Горук Іван Васильович та Чобан Василь Миколайович, керівник ТОВ «Моноліт-Брук» Павлюк Василь Васильович, ФОП Горук Володимир Михайлович (магазин «Чудо піч»), ФОП Косович Уляна Юріївна (магазин «Престиж»), Стрибко Володимир Михайлович, волонтери з Італії Терлецька Альона  Василівна та  Giordano Dalla Palma, волонтери  ГО «Добрий приклад» м.Івано-Франківськ

Тож прийміть  слова подяки та наші найщиріші вітання з нагоди Великодніх свят. Нехай у ці дні  неодмінно здійсняться численні побажання миру, здоров’я, щастя, добра, Нехай великодній передзвін освятить Божим благословенням усі Ваші добрі справи і світлі наміри, принесе затишок, оселить  злагоду та спокій у Ваших душах.»