Представники міжнародної організації «Лікарі без кордонів» завітали на Заболотівщину.

  • 812

Відбулась зустіріч із представниками незалежної міжнародної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» (Médecins Sans Frontières) з працівниками медицини та психологами закладів  Заболотівської громади.

Спільно обговорили питання надання організацією необхідної нам медичної гуманітарної допомоги та її логістики. Також іноземні медики висловили готовність допомагати своїм українським колегам надавати медичну допомогу постраждалим від воєнних дій,  з посиланням на інформацію, розміщену на сторінці Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Médecins Sans Frontières / MSF «Лікарі без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF) – це міжнародна незалежна некомерційна медична гуманітарна організація, що надає безкоштовну гуманітарну та надзвичайну медичну допомогу населенню, яке постраждало в результаті збройних конфліктів, голоду, епідемій, вимушеної міграції, стихійних лих у більш ніж 70 країнах.

“Дякуємо нашим іноземним друзям за допомогу. Ваша підтримка є дуже важливою для нас. Разом ми обов’язково переможемо. Слава Україні! Героям Слава!” .