З робочим візитом Заболотівську територіальну громаду відвідав Голова Профспілки працівників державних установ України

Сьогодні, 2 травня 2022 року з робочим візитом Заболотівську територіальну громаду відвідали Голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук та телеведуча, тележурналістка Світлана Снітко.

Можна відзначити, що наша громада вперше має честь зустріти такого високого гостя, профспілкового лідера України.

У ході зустрічі разом з селищним головою Петром Маліборським, головою селищної Профспілки Світланою Каралаш обговорено ряд ідей, пропозицій щодо розвитку Заболотівщини, певних проблемних аспектів сьогодення, стану справ у профспілковій діяльності.

Було згенеровано кілька напрямків співпраці.

Поряд з цим, слід нагадати, що з лютого 2022 року Заболотівський селищний голова Петро Маліборський очолив районний комітет Профспілки працівників державних установ, є багаторічним учасником профспілкового руху, головою комісії Івано-Франківської обласної організації Профспілки з питань соціально-економічного захисту, охорони праці та правової роботи, обирався на тренерську роботу спільного проекту ЦК ППДУ та Профспілки державних службовців Швеції Fackförbundet ST.