Щира подяка усім, хто долучився до благодійної акції «Великодній кошик»!

Фото без описуТрадиційно, до Великодніх свят у Заболотівській громаді  проведено щорічну благодійну акцію «Великодній кошик», головна мета якої – поділитися радістю свята з  жителями та внутрішньо переміщеними особами нашої громади, що цього потребують найбільше.

Цього року незважаючи на ті складні умови, в яких ми живемо у військовий час, до надання допомоги долучилась велика кількість благодійників та меценатів.

Тож, хочемо від іменні виконавчого комітету та керівництва Заболотівської селищної ради висловити слова щирої вдячності керівникам сільськогосподарських підприємств, суб’єктам підприємницької діяльності, всім тим, хто допоміг фінансово та продуктами харчування для формування святкових продуктових наборів, що було доставлено у домівки літніх людей, одиноких, соціально незахищених громадян та всіх тих, хто перебуває у важких життєвих обставинах.

До благодійної акції цьогоріч долучилися депутат Івано-Франківської обласної ради Книшук Орися Володимирівна, директор ПФ «Богдан і К» Тимофійчук Павло Богданович,  члени виконавчого комітету селищної ради Горук Іван Васильович та Чобан Василь Миколайович, керівник ТОВ «Моноліт-Брук» Павлюк Василь Васильович, ФОП Горук Володимир Михайлович (магазин «Чудо піч»), ФОП Косович Уляна Юріївна (магазин «Престиж»), ФОП Стрибко Володимир Михайлович, волонтери з Італії Терлецька Альона  Василівна та  Giordano Dalla Palma, волонтери  ГО «Добрий приклад» м. Івано-Франківськ.

Тож прийміть  слова вдячності та подяки. Нехай у ці дні  неодмінно здійсняться численні побажання миру, здоров’я, щастя, добра. Нехай святковий передзвін освятить Божим благословенням усі ваші добрі справи і світлі наміри, принесе затишок, оселить  злагоду та спокій у ваших душах.»

Щира подяка усім, хто долучився до благодійної акції! Нехай Бог віддасть вам сторицею!