Благодійний турнір з футболу «Все Буде Україна 2022»

Вже за хорошою традицією, в неділю 8 травня 2022 року відбувся благодійний турнір з футболу «Все Буде Україна 2022» в селі Тулуків Заболотівської громади. Метою турніру є збір коштів на потребу Збойних Сил України, та зокрема хлопцям які воюють.

З Божим благословенням отця Миколи Костюка розпочалося відкриття заходу.

До присутніх із словами вдячності та гордістю за патріотизм української нації, звернулись селищний голова Петро Маліборський, депутат селищної ради Ярослав Джелеп та Василь Маковійчук - житель Тулукова.

Футбольна гра розпочалась з привітань між командами що брали участь, а саме: ФК «Стара Сеньйора» с-щ.Заболотів, ФК «Вовки» с.Вовчківці, ФК «Темп 1973» с-щ.Заболотів та ФК «Снятин» м.Снятин.

Всі команди показали чудову і захоплюючу гру. Перемогу в турнірі здобула команда села Вовчківці ФК «Вовки».

На завершення турніру селищний голова Петро Маліборський провів урочисте нагородження подяками.

Щира дяка всім за кошти, що були зібрані на стадіоні, за внески які зробили команди та вболівальники.

Все буде Україна!