Засідання виконавчого комітету

  • 739

На двадцять першому засіданні виконавчого комітету Заболотівської селищної ради VIII демократичного скликання, яке відбулось 9 травня 2022 року в залі засідань, обговорено ряд важливих питань та прийнято рішення членами виконкому.

Зокрема  Роман Чорнописький - начальник відділу соціального забезпечення та захисту прав дітей доповідав про Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістились у період воєнного стану, та проживають у Заболотівській територіальній громаді.

 

Щодо визначення обсягу компенсації витрат власника жилого приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб доповідав Денис Лукащук – інспектор з питань молодіжної політики та спорту відділу освіти селищної ради.

 

Серед інших питань в.о. начальника відділу культури, духовності та туризму селищної ради - Мар’яна Фроляк, доповідала про оголошення відкритого творчого конкурсу на розробку офіційної символіки селища Заболотів та кожного села Заболотівської територіальної громади.